Konkurs plastyczny - Wędrówka po świecie zawodów

Data dodania: 2022-06-06

W naszym przedszkolu w ramach I edycji programu doradztwa zawodowego dla przedszkoli został zorganizowany konkurs plastyczny pt. "Wędrówka po świecie zawodów". Inicjatorami konkursu byli : Wydział Edukacji Urzędu Miasta Krakowa we współpracy ze Specjalistyczną Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną dla Dzieci w Wieku Przedszkolnym pn. „Krakowski Ośrodek Kariery” wraz z przedszkolami/szkołami biorącymi udział w I edycji programu doradztwa zawodowego dla przedszkoli.

Konkurs plastyczny skierowany był do dzieci w wieku przedszkolnym wraz z rodzicem/opiekunem prawnym. Na konkurs wpłynęło 6 prac.

Komisja przyznała:

• I miejsce - Iga Waleczko gr VI
  • II miejsce Kaja Madejczyk gr IV
  • III miejsce Jan Szymański gr VI

Pozostałe prace wykonały:

• Rita Bukowiec gr VI
  • Alicja Franus gr I
  • Aleksandra Franus gr VI

Wykonywane prace nawiązywały do zawodów m in fryzjer, mechanik, budowlaniec, technik lotnictwa, krawcowa.

Gratulujemy wszystkim dzieciom za kreatywne i ciekawe przygotowanie prace.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i pomoc dzieciom przy wykonywaniu prac.