Akcja "Piszemy listy niesiemy radość" 2021/2022

Data dodania: 2022-07-16

Już kolejny rok realizujemy w przedszkolu działania w ramach naszej autorskiej akcji " Piszemy listy niesiemy radość", jej adresatami są zaprzyjaźnieni z naszym przedszkolem Seniorzy Harcerstwa Borkowskiego z Kręgu "Stara Brać". Podobnie jak w zeszłym roku, zuchy oraz dzieci ze starszych grup wykonały dla nich piękne kartki i aniołki radości z okazji świąt Bożego Narodzenia. Zaś z okazji Dnia Babci i Dziadka wysłały serduszkowe laurki i radosne rysunki, tak aby na twarzach harcerskich dziadków i zuchowych babć pojawił się uśmiech. Wiemy z rozmów telefonicznych i listu z czekoladkami - przysłanego na nasz przedszkolny adres, że tak było i bardzo się z tego cieszymy :))

_____

Zaś w kwietniu dzieciaki przygotowały kartki wielkanocne pełne kolorowych jajeczek i wesołych zajączków, ozdobiły też szlaczkami papierowe pisanki. Świąteczne kartki dotarły do Seniorów, którzy szybko upewnili nas o swej wdzięczności przesyłając na adres przedszkola życzenia i paczkę ze słodyczami z okazji Dnia Dziecka.