XXI Dni Dzielnicy IX 2015

Data dodania: 2015-09-29

Dnia 14 czerwca 2015 r. nasze przedszkole jak co roku wzięło udział w obchodach Dni Dzielnicy IX. W bardzo słoneczne niedzielne popołudnie spod budynku naszego przedszkola ruszył barwny korowód postaci z książek Kornela Makuszyńskiego. Nasze przedszkolaki na to popołudnie przemieniły się w Koziołki Matołki, małpki Fiki- Miki, Basie z tabliczkami na szyi , Ewy w słomkowych kapeluszach czy Jacka i Placka. Przy dźwiękach orkiestry dętej dzieci wraz z rodzicami i nauczycielkami dotarły na teten Klubu Sportowego " Borek". Tam na przygotowanej scenie nasze przedszkolaki zaprezentowały swoje stroje i wzięły udział w sesji fotograficznej. Następnie dzieciaki miały okazję uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez autorkę książek dla dzieci p. Ewę Stadmuller. Nie był to jednak koniec atrakcji albowiem w tym roku oprócz karuzeli i zabaw z Clownem Feliksem na dzieci czekały konkurencje sportowe przygotowane przez rodziców. Każde dziecko po wykonaniu zadania otrzymywało punkt w postaci pieczątki wbijanej do specjalnego karnetu. Na koniec zaś brało udział w przygotowanej przez rodziców  loterii losując dla siebie w nagrodę jakiś upominek. JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM RODZICOM ZA TE ATRAKCJE PRZYGOTOWANE DLA DZIECIAKÓW !!!