Wiosenne Prezentacja Przedszkola 2016

Data dodania: 2016-08-26

W sobotę 12 marca 2016 odbyła się Wiosenna Prezentacja Przedszkola podczas tego otwartego dnia, jak co roku gościliśmy w naszych progach przyszłych przedszkolaków wraz z ich rodzicami. Imprezę rozpoczął występ dzieci z gr. I, które zaprezentowały wiosenne przedstawienie wypełnione tańcem, śpiewem i grą na instrumentach perkusyjnych. Po tym bogatym występie zaprosiliśmy naszych gości do zabaw integracyjnych przy muzyce z wykorzystaniem metody pedagogiki zabawy. Gdy wszystkie dzieci już się trochę poznały i rozruszały udały się wraz z rodzicami do innych sal , gdzie mogły uczestniczyć w wielkanocnych warsztatach plastycznych i zabawach techniczno- konstrukcyjnych. Podczas pierwszych wykonywały baranki z masy solnej oraz świąteczne palmy  ,a na drugich wznosiły konstrukcje z kartonowych pudeł.  Oprócz zajęć zorganizowanych dzieciaki miały również okazję do zabawy swobodnej na każdej z sal oraz w ogrodzie przedszkolnym, zaś rodzice mogli w tym czasie porozmawiać z panią dyrektor i nauczycielkami.