Wiosenna Prezentacja Przedszkola 2015

Data dodania: 2015-08-13

W sobotę 21 marca 2015 odbyła się Wiosenna Prezentacja Przedszkola podczas tego otwartego dnia, jak co roku gościliśmy w naszych progach przyszłych przedszkolaków wraz z ich rodzicami. Imprezę rozpoczął występ dzieci z gr. I, które zaprezentowały wiosenne przedstawienie pełne tańca, wesołych piosenek i wierszyków. Następnie w związku z tegorocznym jubileuszem naszego przedszkola na scenie pojawili się uzdolnieni absolwenci  placówki, prezentując kilka utworów  na skrzypce i wspaniały układ tańców latynoamerykańskich. Po tym bogatym występie zaprosiliśmy naszych gości do zabaw integracyjnych przy muzyce. Gdy wszystkie dzieci już się trochę poznały i rozruszały udały się wraz z rodzicami do sal na pierwszym piętrze, gdzie mogły uczestniczyć w warsztatach plastycznych i kulinarnych. Podczas pierwszych wykonywały medale z masy solnej ozdabiane kolorowymi koralikami, a na drugich przygotowywały kotka z chleba, sera, wędliny oraz warzyw. Oprócz zajęć zorganizowanych dzieciaki miały również okazję do zabawy swobodnej na każdej z sal oraz w ogrodzie przedszkolnym, zaś rodzice mogli w tym czasie porozmawiać z panią dyrektor i nauczycielkami.