Wiosenna Prezentacja Przedszkola 2014

Data dodania: 2014-06-05

Dnia 15 marca 2014 r. w sobotnie przedpołudnie gościliśmy naszych przyszłych przedszkolaków wraz z ich rodzicami podczas Wiosennej Prezentacji Przedszkola. Zgodnie z coroczną tradycją wspólne zabawy rozpoczęliśmy od przedstawienia teatralnego w wykonaniu przedszkolaków. W tym roku piękny spektakl o Królewnie Śnieżce i krasnoludkach przygotowały dzieci uczęszczające w naszym przedszkolu na warsztaty teatralne. Po minutach śmiechu i teatralnego skupienia dzieci miały okazję poruszać się przy dźwiękach pianina, podczas krótkich zajęć rytmicznych. Następnie zostały zaproszone na warsztaty kulinarne w trakcie, których wykonywały wiosenne motylki z pomidorów. Na koniec na warsztatach plastycznych zrobiły kolorowe kwiaty do ozdoby swojego pokoju oraz kwieciste korony na głowę. Oczywiście nie zabrakło też czasu na  dowolną zabawę dzieci, podczas której rodzice mieli czas na spokojną rozmowę z panią dyrektor i nauczycielkami.