Spotkanie Absolwentów 2014

Data dodania: 2014-07-29

Dnia 13 czerwca 2014 r. odbyło się w naszym przedszkolu Spotkanie Absolwentów, dwa tygodnie wcześniej rozesłaliśmy pocztą zaproszenia do dzieci, które w tamtym roku ukończyły edukacje w naszej placówce. Podobnie jak w latach wcześniejszych zarówno dzieciaki jak i ich rodzice bardzo ucieszyli się z możliwości ponownego spotkania. Udało nam się spędzić kilka miłych godzin wspominając -oglądaliśmy film z przedstawienia wystawianego przez dzieci oraz wszyscy (dzieci kontra rodzice) brali udział w quizie pt. "Co pamiętam z przedszkola?". Nie zabrakło też chwil swobodnej zabawy, kiedy to już uczennice i uczniowie :) , budowali z klocków, rysowali, kręcili hulaj-hop, tańczyli .W każdej chwili natomiast , dzięki zaangażowaniu rodziców,  każdy głodny i spragniony mógł zasiąść do stołu, który był pełen ciast, ciasteczek, owoców i napojów.