Pożegnanie lata, powitanie przedszkolaków 2015

Data dodania: 2016-01-31

Dnia 25 września 2015r. wszystkie dzieci z naszego przedszkola wraz z rodzicami brały udział w imprezie pt. "Pożegnanie lata, powitanie przedszkolaków". Uroczystość rozpoczęła się bardzo ważnym wydarzeniem jakim było pasowanie na przedszkolaka dzieci, które w tym roku dołączyły do naszej przedzkolnej rodzinki. Przedszkolaki zaśpiewały piosenki i złożyły uroczyste ślubowanie, a Pani dyrektor wręczyła im dyplomy. Następnie dzieci miały okazję wziąść udział w warsztatach rękodzielniczych. Przedszkolaki wykonywały dzbanuszki z gliny na kole garncarskim, tworzyły laleczki- krakowiankę lub krakowiaka ze szmatek, włóczki i wstążek oraz nawlekały koraliki robiąc naszyjniki i branzoletki. Na koniec zaś, aby się wzmocnić po tym popołudniu pełnym wrażeń delektowały się pyszną sałatką owocową.