Konkurs plastyczny "Pamiątka z Krakowa" 2014

Data dodania: 2014-06-06

Dnia 7 kwietnia 2014 r. w C.S.W. "Solvay' odbyło się uroczyste wręczenie nagród w X edycji konkursu "Pamiątka z Krakowa - Smok Wawelski"
Organizatorami konkursu było jak co roku nasze przedszkole oraz C.S.W.Solvay. Tegoroczna edycja , w której wzięły udział dzieci z kilku krakowskich przedszkoli zaowocowała wspaniałymi smoczymi figurami. Nie zabrakło smoków małych i dużych, kolorowych i zielonych, z jedną lub kilkoma głowami, strasznych i zabawnych.Jednym słowem Centrum Solvay, gdzie zorganizowano wystawę wszystkich prac zamieniło się w prawdziwą smoczą krainę. Jury miało bardzo trudny wybór dlatego przyznało wiele wyróżnień i nagród. Zaś aby docenić trud wszystkich uczestników, dzieci zostały zaproszone do obejrzenia pięknego interaktywnego przedstawienia pt. "O Lechu, Czechu i Rusie".